Nasza misja

Misją Polish-American Society jest umacnianie więzi, solidarności, wzajemnego poparcia i pomocy wśród społeczności polonijnej, kultywowanie polskich tradycji, kultury i języka oraz promowanie rodzimych wartości w środowisku amerykańskim.

Niedziela 29 października - Walne Zebranie Wyborcze

W tym roku kończy się kolejna kadencja obecnego zarządu i jak zwykle jesienią spotkamy się na uroczystym obiedzie wyborczym. Prosimy o zarezerwowanie sobie tej daty na to wydarzenie. Szczegółowe informacje dotyczące wyborów i miejsca spotkania zostały przesłane członkom pocztą.

11 listopada - ognisko z okazji Święta Niepodległości Polski

Ognisko odbędzie się w sobotę, 12 listopada, w godzinach od 17-tej do 22-giej, na terenie piknikowym Korean House, 10569 Collierville Road, Collierville, TN  38017.  Przy wjeździe będzie widoczna polska flaga. Polish-American Society funduje uczestnikom napoje i tradycyjną grochówkę.  Własne dania lub desery przygotowane przez uczestników będą oczywiście mile widziane.  W programie spotkania przewidujemy tradycyjne ognisko i wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych z dawnych lat i innych znanych polskich przebojów. Impreza finansowana jest z budżetu PAS, zasilanego głównie ze składek Członków Organizacji.  Zachęcamy do uregulowania składek i do dołączenia do grona członków.

Klub Brydżowy PAS

Spotkania Klubu Brydżowego PAS odbywają się raz w miesiącu, w soboty.  Zainteresowanych prosimy o kontakt z Grazyną Mustwillo. Prosimy sprawdzic w naszym kalendarzu na kiedy jest planowane następne spotkanie klubu.

Wiadomosci

Najnowsze wydania

 

Free business joomla templates