Nasza misja

Misją Polish-American Society jest umacnianie więzi, solidarności, wzajemnego poparcia i pomocy wśród społeczności polonijnej, kultywowanie polskich tradycji, kultury i języka oraz promowanie rodzimych wartości w środowisku amerykańskim.

Wesołych Świąt

Świąt słonecznych, pachnących choinką, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów - Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok jeszcze lepszy niż ten, który właśnie przemija 

życzy Państwu Zarząd PAS  

Jeszcze o festiwalu Memphis in Poland

W ramach programu Festiwalu przewidziany był m.in. wirtualny turniej szachowy między uczniami sopockiej szkoły „Lokomotywa” i memfiańskiej szkoły Douglass. Ten ostatni, edukacyjny element „Memphis in Poland Festival” odbył się ostatnio we wrześniu, po letnich szkolnych wakacjach. Krótki filmik z tego wydarzenia, nakręcony wspólnie przez Georgia-Pacific, która sponsoruje Szkołę Douglass, i przez Szkołę „Lokomotywa” jest dostępny w YouTube.

Klub Brydżowy PAS

Spotkania Klubu Brydżowego PAS odbywają się raz w miesiącu, w soboty.  Zainteresowanych prosimy o kontakt z Grazyną Mustwillo. Prosimy sprawdzic w naszym kalendarzu na kiedy jest planowane następne spotkanie klubu.

Wiadomosci

Najnowsze wydania

 

Free business joomla templates