Nasza misja

Misją Polish-American Society jest umacnianie więzi, solidarności, wzajemnego poparcia i pomocy wśród społeczności polonijnej, kultywowanie polskich tradycji, kultury i języka oraz promowanie rodzimych wartości w środowisku amerykańskim.

26 sierpnia - Międzynarodowy Festiwal w Germantown

Kolejny Międzynarodowy Festiwal w Germantown odbędzie się w sobotę 26 sierpnia 2017, w godzinach od 11-tej do 17-tej w Agricenter International, Shelby Farms Park, 7777 Walnut Grove Rd, Memphis, TN 38120. Organizatorzy poinformowali nas, że w festiwalu będzie reprezentowanych ponad 30 kultur.

Ponieważ opłata za Agricenter jest wyższa niż za poprzednie miejsca specjalnie utworzony na ten cel GoFundMe fundusz ma na celu umożliwienie rozrastania się tej imprezy w wygodnych warunkach, kontynuowanie tradycji bezpłatnego na nią wstępu dla tysięcy odwiedzających i uniknięcie podwyższenia cen za stoiska dla poszczególnych krajów. W związku z tym organizatorzy zwracają się do nas wszystkich z prośbą o wsparcie i donacje na konto: www.gofundme.com/germantown-international-festival. Do zobaczenia 26-go sierpnia!

 

22 - 24 września - kemping

W tym roku kempingować będziemy podobnie jak to miało miejsce w roku ubiegłym w stanowym parku Village Creek w Arkansas. Na kemping zapraszamy dzieci i dorosłych, aby przypomnieli sobie uroki natury, ogniska i pieczone w nim ziemniaki. Zapraszamy wszystkich, gwarantujemy wspaniałą atmosferę, dużo śmiechu i innych aktywności. Koordynatorem kempingu jest Iwona Gaye, z którą można się skontaktować telefonicznie 864-5251 Przypominamy, ze wyjazd na kemping jest wyłącznie na własną odpowiedzialność i każde dziecko musi mieć prawnego opiekuna. Więcej informacji o parku można uzyskać na tej stronie internetowej.

7 października - jesienny piknik

Doroczny jesienny piknik PAS odbędzie się w sobotę 7 października w godzinach od 16-tej do 20-tej w Cameron-Brown Park, 8628 Farmington Blvd, Germantown, TN. PAS przygotuje jak zwykle coś na grila oraz napoje. Będzie też gitara i śpiewniki dla tych, którzy zechcą pośpiewać. Uczestników prosimy o przyniesienie potrawy lub deseru na wspólny stół.

28 października - Walne Zebranie Wyborcze

W tym roku kończy się kolejna kadencja obecnego zarządu i jak zwykle jesienią spotkamy się na uroczystym obiedzie wyborczym. Prosimy o zarezerwowanie sobie tej daty na to wydarzenie. Szczegółowe informacje dotyczące wyborów i miejsca spotkania zostaną przesłane w późniejszym terminie.

Klub Brydżowy PAS

Spotkania Klubu Brydżowego PAS odbywają się raz w miesiącu, w soboty.  Zainteresowanych prosimy o kontakt z Anią Woźniak, tel. 830-9346, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy sprawdzic w naszym kalendarzu na kiedy jest planowane następne spotkanie klubu.

Wiadomosci

Najnowsze wydania

 

Free business joomla templates